Napsali o nás

slečna tajemná
5.005.005.005.005.00
-skvělé jednání se zákazníky -profesionální prodavač -obchod plánují rožšířit i v české verzi -jsem naprosto spokojená Objednala jsem si v tomto obchodě batoh North Face Kaban Black za 2 800 kč,tedy za 100,00 €

2017-03-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
odporúčam

2016-12-8

Akce a slevy

No Special products

O značce Eastpak

Eastpak je exkluzivní světová značka, přední výrobce tašek, batohů a zavazadel ve světě.

Byla založena v roce 1952 v Bostonu v USA jako hlavní výrobce vaků a batohů pro US Army, a byla nejprve známá jako Eastern Canvas Products. V roce 1976 začali vyrábět a prodávat své produkty i pro veřejnost, a to pod značkou Eastpak.

Značka rychle dosáhla své popularity, hlavně u mladých, na středních a vysokých školách.

Eastpak byla první značka která vyměnila tradiční barvy tašek a batohů, hnědé a zelené, za pestré a výrazné barvy.

Eastpak nabízí na své výrobky 30 letou záruku, což dokazuje vysokou kvalitu jejich výrobků. Vystihuje to i motto Eastpaku "Built to Resist", respektive motto naší kampaně "Batoh, který Vás přežije".

Eastpak je od roku 2000 součástí portfolia VF Corporation, který patří mezi největší světové oděvní společnosti. Do portfolia VF Corporation patří například: Vans, Wrangler, Lee, Timberland, The North Face a jiné.

Eastpak také vytvořil Eastpak Artist Studio, kam zve designéry a umělce aby přehodnotili, upravili a dali novou tvář designu jejich tašek, které pak nabízejí na aukcích a výtěžek z nich putuje na charitu jako například Červený kříž. V poslední době se více podílejí na vzhledu produktů také uznávání designéři jako například Quinze & Milan, Kris Van Assche nebo Raf Simons.

Eastpak nabízí produkty jak v základních barvách, tak v barvách sezónních, které se každoročně obohacují o desítky nových motivů.


Menu